Zestawy kołowe stałe Blickle do wszystkich zastosowań

Odpowiedni zestaw kołowy stały do wszystkich zastosowań

Firma Blickle ma w ofercie standardowej szeroką ofertę zestawów kołowych stałych z ponad 30 seriami obudów stałych i ponad 80 różnymi seriami kół, różniącymi się wielkością, materiałem, z którego zostały wykonane czy klasą nośności. Zestaw kołowy stały zwykle składa się z nieruchomej obudowy stałej i koła. Charakterystyczne dla obudowy stałej jest to, że nie można jej obracać. Połączenie z dwoma zestawami skrętnymi umożliwia wózkom skręcanie i jednoczesne zachowanie precyzji podczas jazdy prosto dzięki zestawom kołowym stałym.

W szerokiej ofercie produktów Blickle znajdują się zestawy kołowe stałe wykonane z blachy stalowej, stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego o nośności do 30.000 kg.

Szukasz konkretnego produktu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki produktów! Możesz użyć różnych filtrów, by znaleźć potrzebny zestaw kołowy stały.

Zestawy kołowe stałe z napędem elektrycznym w celu zwiększenia ergonomii

Linia produktów ErgoMove firmy Blickle to szereg elektrycznych układów napędowych umożliwiających użytkownikom łatwe transportowanie ładunków do 4000 kg przy minimalnym wysiłku. Podczas wewnętrznego transportu materiałów fizyczne obciążenie operatora jest znacznie mniejsze. Linia ErgoMove jest wyposażona w zestawy kołowe stałe, które w połączeniu z napędem elektrycznym zapewniają wymagany ciąg. Wyposażona jest również w hamulec czuwakowy w celu zapewnienia bezpiecznego zatrzymania się.

Wyprodukowane przez Blickle

Utrzymanie wiodącej pozycji na rynku to wyzwanie, z którym mierzymy się na co dzień. Metoda Blickle: cała nasza produkcja odbywa się na miejscu – ma to odzwierciedlenie w wysokiej jakości wszystkich naszych produktów. Wszystkie nasze narzędzia tworzymy na miejscu, dotyczy to również mechanicznych prac inżynieryjnych oraz obróbki stali. Produkujemy obudowy stałe z blachy stalowej, ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego w naszej siedzibie głównej w Rosenfeld. Produkcja i montaż naszych kół również odbywa się na miejscu z wykorzystaniem w pełni zautomatyzowanego systemu.

Czy masz jakieś pytania? Twój osobisty doradca chętnie pomoże Ci wybrać właściwy produkt!