Informacje o firmie Blickle

Blickle to firma rodzinna istniejąca od 1953 r.

Z niewielkiego przedsiębiorstwa rozwinęliśmy się w wiodącego na świecie producenta kół i zestawów kołowych. Od 1953 r. naszym celem jest tworzenie najlepszych kół i zestawów kołowych do każdego zastosowania. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć ten cel opierając się o nasze dobre pomysły, otwarcie na innowacyjność oraz wiedzę na temat materiałów i technologii. Blickle łączy tradycję z zaangażowaniem w innowacyjność. Jako firma rodzinna jesteśmy globalnym graczem, który nigdy nie zapomniał o swoich korzeniach.

Globalna obecność

Blickle wprawia świat w ruch. Blickle ustanawia standardy w zakresie szybkich i skutecznych usług dostępnych na całym świecie. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Nasza produkcja

Opracowujemy i produkujemy wszystko od samego początku. Takie podejście daje nam pełną kontrolę nad jakością i terminami dostaw. Pozwala nam to również szybko i elastycznie reagować na wymagania klientów i rynku przy jednoczesnym stosowaniu przyjaznych dla środowiska procesów produkcyjnych. Klucz do naszego sukcesu: Wyprodukowane przez Blickle.

Polyurethan-Gießen 

Dlaczego wybrać Blickle

Jeśli chcesz stać się liderem na rynku, musisz ciągle się doskonalić. Chcemy być najlepsi. Z myślą o Tobie. Z myślą o Twoich sukcesach. Pragniemy pomóc Ci osiągnąć sukces jako partner w zakresie rozwiązań i dostawca usług.Kundenservice bei Blickle 

Film o Blickle

Czy koło można wynaleźć na nowo?

W Blickle robimy to codziennie.

Wydarzenia i targi

Bierzemy udział w targach handlowych na całym świecie, aby zaprezentować nasze produkty i spotkać się z ludźmi. Nie możemy się doczekać spotkani z Tobą przy jednym z naszych stoisk!
Logo targi Salon Industriel de Québec
Centre de Foires de Québec 250 Boulevard Wilfrid-Hamel Québec (QC) G1L 5A7 Canada
Québec, Canada

Aktualności z Blickle

Blickle zawsze pozostaje w ruchu, niezależnie od tego, czy chodzi o opracowywanie nowych produktów, prezentowanie nowych zastosowań, czy po prostu zapewnianie ogólnych informacji. Tu znajdziesz najnowsze wiadomości na temat firmy.
Blickle - Nowy budynek

Firma Blickle inwestuje w przyszłość

Inwestycja związana z budową nowego zakładu produkcji poliuretanu i budynku administracyjnego przebiega zgodnie z harmonogramem

Rolf Hölle

Safety First

Rolf Hölle, kierownik działu rozwoju i projektowania w Blickle, dzieli się swoim ponad 40-letnim doświadczeniem w branży kół i zestawów kołowych.