Informacje o firmie Blickle

Blickle to firma rodzinna istniejąca od 1953 r.

Z niewielkiego przedsiębiorstwa rozwinęliśmy się w wiodącego na świecie producenta kół i zestawów kołowych. Od 1953 r. naszym celem jest tworzenie najlepszych kół i zestawów kołowych do każdego zastosowania. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć ten cel opierając się o nasze dobre pomysły, otwarcie na innowacyjność oraz wiedzę na temat materiałów i technologii. Blickle łączy tradycję z zaangażowaniem w innowacyjność. Jako firma rodzinna jesteśmy globalnym graczem, który nigdy nie zapomniał o swoich korzeniach.

Globalna obecność

Blickle wprawia świat w ruch. Blickle ustanawia standardy w zakresie szybkich i skutecznych usług dostępnych na całym świecie. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Nasza produkcja

Opracowujemy i produkujemy wszystko od samego początku. Takie podejście daje nam pełną kontrolę nad jakością i terminami dostaw. Pozwala nam to również szybko i elastycznie reagować na wymagania klientów i rynku przy jednoczesnym stosowaniu przyjaznych dla środowiska procesów produkcyjnych. Klucz do naszego sukcesu: Wyprodukowane przez Blickle.

Polyurethan-Gießen 

Dlaczego wybrać Blickle

Jeśli chcesz stać się liderem na rynku, musisz ciągle się doskonalić. Chcemy być najlepsi. Z myślą o Tobie. Z myślą o Twoich sukcesach. Pragniemy pomóc Ci osiągnąć sukces jako partner w zakresie rozwiązań i dostawca usług.Kundenservice bei Blickle 

Film o Blickle

Czy koło można wynaleźć na nowo?

W Blickle robimy to codziennie.

Wydarzenia i targi

Bierzemy udział w targach handlowych na całym świecie, aby zaprezentować nasze produkty i spotkać się z ludźmi. Nie możemy się doczekać spotkani z Tobą przy jednym z naszych stoisk!
Logo Salons Industriels
Centre Expo Terrebonne 2475, boulevard des Entreprises Terrebonne (QC) J6X 5S5 Canada
Terrebonne, Canada

Aktualności z Blickle

Blickle zawsze pozostaje w ruchu, niezależnie od tego, czy chodzi o opracowywanie nowych produktów, prezentowanie nowych zastosowań, czy po prostu zapewnianie ogólnych informacji. Tu znajdziesz najnowsze wiadomości na temat firmy.
Roczny przeglad Blickle 2022

Roczny przegląd 2022

Na początku 2022 roku wszyscy mieli nadzieję, że po niezwykłych latach pandemii koronawirusa wróci więcej normalności i pojawią się bardziej stabilne warunki gospodarcze.
Reinhold Blickle

Blickle Badanie satysfakcji klienta 2022 r.

"Sukces naszej pracy mierzymy zadowoleniem naszych klientów. Zadowoleni klienci są dla nas w Blickle czynnikiem decydującym i stale motywującym", podkreśla Reinhold Blickle, partner zarządzający Blickle Räder+Rollen GmbH u. Co. KG.