Zestawy kołowe do dużych obciążeń Blickle do wszystkich zastosowań

Przenoś z łatwością duże obciążenia

Zestawy kołowe do dużych obciążeń Blickle są produkowane w Niemczech i dobrze znane ze względu na ich wyjątkową jakość i trwałość. Są stosowane w wielu różnych branżach na całym świecie, zwłaszcza w logistyce wewnętrznej i zastosowaniach związanych z inżynierią systemów i maszyn. Blickle jest ekspertem w projektowaniu zestawów kołowych do dużych obciążeń o niezawodnej konstrukcji, stosując elementy wysokiej jakości. Są to czynniki, które podwyższają jakość standardowej oferty Blickle na tle konkurencji. Od kół do dużych obciążeń z poliamidu lub stali, mit opon z elastycznej pełnej gumy lub z bieżnikiem poliuretanowym, koła stosowane w zestawach kołowych do dużych obciążeń Blickle o średnicy do 1000 mm mogą przenosić obciążenia do 50 000 kg. Poniższa tabela zawiera informacje dotyczące zestawów kołowych Blickle do dużych obciążeń i różnych typów kół, które są w nich stosowane:

Po pierwsze bezpieczeństwo 

Zestawy kołowe do dużych obciążeń są używane nie tylko do łatwego przenoszenia dużych obciążeń. Stosowane z dopasowanym systemem blokującym zapewniają wysoki poziom stabilności całej instalacji. Poniższe systemy blokujące są odpowiednie do stosowania do dużych obciążeń:

  • Przedni system blokujący (stop-top, Radstop)
  • Tylny system blokujący (stop-fix, Radstop handbetätigt)
  • Systemy stacjonarne (ideal-stop, central-stop)

Szukasz zestawów kołowych do dużych obciążeń? Wyszukiwarka produktów Blickle może pomóc Ci je znaleźć. Umożliwia filtrowanie produktów pod względem określonych właściwości, a tym samym zawężenie dużego asortymentu do kilku odpowiednich pozycji.

Konkretne rozwiązania dla Twoich potrzeb

Dążymy do tego, by oferować idealne koło lub zestaw kołowy, który będzie spełniał konkretne wymagania. Wykorzystamy naszą wiedzę fachową i doświadczenie, aby razem z Tobą opracować zestaw kołowy do dużych obciążeń dostosowany do Twoich potrzeb. Podaj nam swoje wymagania, a my je urzeczywistnimy! Zajmujemy się każdym etapem tego procesu: od pierwszych rysunków projektowych do obliczeń i samej produkcji. Systemy zarządzania Blickle, najnowocześniejsza, zautomatyzowana produkcja oraz sprzęt do testów, jak również kontrole każdej pierwszej i ostatniej sztuki z partii oraz testy przeprowadzane przez pracowników gwarantują najwyższą jakość produktów „wyprodukowanych w Niemczech” i niezawodność procesu.

Szukasz idealnego zestawu kołowego do dużych obciążeń? Zapraszamy do kontaktu z osobistym doradcą.

Chcesz uzyskać więcej informacji o wersjach specjalnych, które opracowaliśmy dla naszych klientów? Zapoznaj się z naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami.