Blickle uznany niemieckim liderem światowego rynku

Tygodnik „WirtschaftsWoche” publikuje aktualny Indeks Liderów Światowego Rynku

W tym roku Blickle ponownie pojawia się w rankingu liderów światowego rynku Uniwersytetu w St. Gallen. W specjalnym wydaniu tygodnika „WirtschaftsWoche” opublikowano aktualny Indeks Liderów Światowego Rynku.

Christoph Müller, profesor zarządzania na Uniwersytecie w St. Gallen, bada niemiecką gospodarkę i co roku wskazuje niemieckich liderów światowego rynku. Opracował rygorystyczną procedurę, która w dużym stopniu opiera się na takich kryteriach, jak działalność eksportowa, sprzedaż zagraniczna i rozwój firmy. Według tego badania pozycję numer jeden udało się zdobyć w sumie 450 firmom.

Blickle jest liderem w dziedzinie kół i zestawów kołowych, w szczególności zestawów kołowych do dużych obciążeń i podporowych zestawów kołowych do wózków widłowych. „Znalezienie się na liście liderów światowego rynku jest kolejnym kamieniem milowym w historii naszej firmy i wyrazem uznania dla wszystkich pracowników Blickle w Niemczech i za granicą”, mówi Reinhold Blickle, dyrektor generalny firmy. „Traktujemy tę pieczęć jakości jako motywację do kontynuowania drogi, którą rozpoczęliśmy”.