G16 – nowy katalog ogólny znajduje się tutaj

635 stron informacji o kołach i zestawach kołowych do każdego zastosowania

Na 635 stronach można znaleźć właściwe koła lub zestawy kołowe do każdego zastosowania. Dzięki 17 nowym seriom kół i 74 nowym seriom zestawów kołowych najnowszy katalog zawiera o wiele więcej produktów niż jego poprzednia wersja. Katalog G16 zawiera informacje o 30 000 produktów na 635 stronach. Serie POTHS, ALB i POBS zostały dodane do oferty standardowej wraz z innym nowymi produktami, takimi jak zestaw kołowy z tworzywa sztucznego z serii FLOW czy koła z bieżnikiem z poliuretanu Vulkollan®. Szeroka oferta zestawów kołowych poziomujących również została dodana do nowego katalogu.

Nowy katalog Blickle zawiera osobną sekcję poświęconą kołom antystatycznym i przewodzącym elektrycznie, co jest odpowiedzią na ich popularność w ostatnich latach. Dodaliśmy również nowy zestaw kołowy do dużych obciążeń: Zestaw kołowy do dużych obciążeń LSSD-GSPO 500 PR charakteryzuje się wyjątkowo dużą nośnością wynoszącą 30 000 kilogramów.
Troszczysz się o bezpieczeństwo swoich zakładów produkcyjnych? Mamy dla Ciebie pomocne innowacyjne rozwiązanie. Osłona stopy Blickle FS została dodana do standardowej oferty dla wielu różnych serii obudów.

W porównaniu z poprzednią wersją, w nowym katalogu znacznie więcej miejsca poświęcono sekcji dotyczącej specjalnych rozwiązań. Nowa rozbudowana sekcja zawiera kompletne informacje na temat naszych popularnych specjalnych rozwiązań, systemów blokujących i zestawów kół. Zawiera on również informacje na temat modułowych elektrycznych systemów napędowych serii ErgoMove. Jeśli ergonomia i zdrowie pracowników są dla Ciebie istotne, zachęcamy do zapoznania się z tymi stronami.

Jeśli w naszej szerokiej ofercie standardowej nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, nasi projektanci chętnie nawiążą z Tobą współpracę i opracują indywidualnie dostosowane rozwiązanie. Informacje na temat niektórych wersji specjalnych, które opracowaliśmy dla naszych klientów można znaleźć tutaj, Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego, aby powiedzieć nam o swoich oczekiwaniach.