Rewolucyjna mobilność dla systemów profili aluminiowych

Nowe zestawy kołowe firmy Blickle do profili aluminiowych są elastyczne, wszechstronne i łatwe w użyciu

Systemy profili aluminiowych stały się niezbędne w nowoczesnych konstrukcjach maszyn, urządzeń i wyposażenia. Firma Blickle opracowała zestawy kołowe do profili aluminiowych, które przenoszą te systemy na nowy poziom pod względem mobilności. Zupełnie nowa seria zestawów kołowych do profili aluminiowych firmy Blickle wyznacza standardy w zakresie elastyczności, wszechstronności i łatwości obsługi.

Inżynierowie firmy Blickle opracowali szeroką gamę standardowych zestawów kołowych do profili aluminiowych, które obejmują niemal nieskończony zakres zastosowań. Bazą tych produktów są dwie specjalnie zaprojektowane płyty mocujące, które zapewniają uniwersalność i możliwość dostosowania do niemal każdego profilu. Ta innowacyjna konstrukcja ucieleśnia istotę prostoty i funkcjonalności. Standardowy asortyment obejmuje różne przemysłowe zestawy kołowe, takie jak zestawy stałe lub skrętne z hamulcem lub bez.

Blickle prezentuje również rozwiązania dla środowisk, w których należy unikać ładunków elektrostatycznych. Przewodzące prąd zestawy kołowe do profili aluminiowych nie tylko gwarantują maksymalne bezpieczeństwo podczas transportu, ale także wyznaczają nowe standardy w zakresie niezawodności.