Strona internetowa Blickle została uruchomiona w nowej odsłonie

Nowa wyszukiwarka produktów. Nowy projekt.

Oprócz nowego wyglądu i nowej jakości obsługi strona internetowa Blickle jest teraz łatwiejsza w użyciu niż kiedykolwiek przedtem. Czegokolwiek klient szuka, na pewno znajdzie to na naszej stronie internetowej. Można skorzystać z zaprojektowanej na nowo przy każdym produkcie udoskonalonej funkcji wyszukiwania lub poprawionej wyszukiwarki produktów, aby szybko i łatwo znaleźć potrzebny produkt.

Wyszukiwarka produktów, oferuje trzy punkty początkowe dla wyszukiwania potrzebnego produktu: na podstawie rodzaju produktu, serii produktu lub warunków zastosowania. Następnie można skorzystać z filtrów po lewej stronie oraz kalkulatora nośności, aby zawęzić wybór.

Zaprojektowana na nowo sekcja dotycząca serii kół i zestawów kołowych(wcześniej nazywana ofertą produktów) zawiera szczegółowe informacje oraz opisy poszczególnych sekcji katalogu oraz serii, których sekcje te dotyczą. Produkty podstawowe wymieniono w tabeli i podzielono według rodzaju produktu i rodzaju mocowania. Można skorzystać z tej tabeli, aby przejść bezpośrednio do kół i zestawów kołowych będących przedmiotem zainteresowania. Zacznij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z szeroką gamą różnych produktów dostępnych w firmie Blickle.

Strona internetowa Blickle w większym stopniu niż wcześniej koncentruje się teraz na różnych zastosowaniach. Zapewniamy konkretne przykłady i szczegółowe wyjaśnienia, aby zwrócić uwagę na różne scenariusze stosowania kół i zestawów kołowych. Innowacyjne rozwiązania to prawdziwe przykłady tego, jak firmy wykorzystują koła i zestawy kołowe firmy Blickle.

Nowa strona internetowa zawiera teraz szczegółowy przewodnik. Przewodnik nie jest już dostępny wyłącznie w formacie pliku pdf, ale został w pełni zintegrowany ze stroną internetową. Jesteśmy przekonani, że ten przewodnik pomoże każdemu odnaleźć się w świecie kół i zestawów kołowych!

Pliki CAD nie tylko są dostępne na stronach produktów, ale można je teraz pobrać korzystając z centralnej usługi pobierania plików CAD. Ta nowa funkcja oferuje pliki CAD dla każdego produktu, które można pobrać szybko i bezpłatnie w pięciu różnych formatach. Każdy, kto jeszcze się nie zarejestrował, może zrobić to tutaj.

Wszystkie nowe funkcje strony internetowej są dostępne również na smartfonie i tablecie, aby nikogo, kto jest w podróży nie ominęło nic ważnego.

Na nowej stronie internetowej wykorzystywana jest najnowsza technologia i spełnia ona rygorystyczne wymogi w zakresie wydajności i bezpieczeństwa. Teraz nic nie powstrzyma Cię przed szybkim i bezpiecznym przeglądaniem strony internetowej Blickle.