Blickle Japonia

Nasz nowy oddział w Osace 

W ciągu ostatnich 28 lat firma Nikkai KMO Co., Ltd z wielkim zaangażowaniem i powodzeniem reprezentowała markę Blickle w Japonii. Po dyskusjach podjęto wspólną decyzję o wydzieleniu działalności związanej z kołami i zestawami kołowymi z Nikkai do nowej spółki dystrybucyjnej. Mamy zatem przyjemność przedstawić Państwu Blickle Japan Wheels and Casters Corp. Ltd., z siedzibą główną w Osace.

Ta strategiczna decyzja nie przyniesie żadnych zmian personalnych dla naszych klientów Blickle. Pan Okamoto, dyrektor zarządzający Nikkai, będzie nadal obsługiwał wszystkie zapytania z taką samą starannością, ale teraz w nowej roli dyrektora zarządzającego nowo utworzonej firmy Blickle w Osace.

Podejmując ten krok, rozszerzamy naszą globalną obecność do 21 spółek dystrybucyjnych Blickle w Europie, Ameryce Północnej, Australii i Azji. Dzięki temu rozwiązaniu nasi cenni klienci w Japonii skorzystają z jeszcze krótszych terminów dostaw, jednocześnie nadal otrzymując korzyści z doradztwa technicznego Blickle, światowego lidera w branży kół i zestawów kołowych.