Do pobrania pliki CAD Blickle

Łatwiej i szybciej pobierz pliki bez hasła.

Strona Blickle z plikami CAD do pobrania ma teraz nową strukturę. W przyszłości możesz się rejestrować w systemie CAD na każdej stronie zawierającej szczegółowy opis produktu.

Jeżeli jesteś już zarejestrowany, do zalogowania wystarczy Twoja nazwa użytkownika. Nie musisz się ponownie rejestrować. Nie potrzebujesz też hasła. Jeżeli nie masz jeszcze dostępu do systemu CAD, możesz się zarejestrować tutaj.

Jeżeli masz dostęp do naszego sklepu internetowego oferującego koła i zestawy kołowe, możesz automatycznie korzystać z systemu CAD po wpisaniu swojego adresu e-mail 

W odniesieniu do pobierania plików obowiązują Warunki korzystania z serwisu CAD Blickle.

Jak to działa?

 • Instrukcja-CAD-Krok01-Blickle

  1. krok - wyszukiwanie produktu

  Kliknij na symbol lupy znajdujący się w prawym górnym rogu. Wpisz w polu nazwę wybranego produktu.
  Można wyszukiwać produkty według nazwy (np. LRA-TPA 50G), numeru ID (np. 381640) lub EAN (z. B. 4047526381646).

 • Instrukcja-CAD-Krok02-Blickle

  2. krok - wyświetlanie szczegółowych informacji o produkcie

  W wynikach wyszukiwania kliknij na przycisk "Szczegóły" dostępny przy wybranym produkcie. Przejdziesz do szczegółowego opisu danego produktu.
  Tutaj możesz się jeszcze raz upewnić, że wyszukałeś odpowiedni produkt.

 • Instrukcja-CAD-Krok03-Blickle

  3. krok - logowanie do systemu CAD

  Do systemu CAD logujesz się poprzez wpisanie swojego adresu e-mail na stronie zawierającej szczegółowy opis produktu. Nie potrzebujesz hasła.

 • Instrukcja-CAD-Krok04-Blickle

  4. krok - pobieranie pliku

  Po wpisaniu loginu w polu logowania wyświetli się lista dostępnych formatów plików do pobrania. Kliknij wybrany format pliku. Natychmiast rozpocznie się pobieranie.
  Twoja sesja może zakończyć się automatycznie w zależności od ustawień przeglądarki. Oczywiście dopuszczalna jest możliwość, że sesja pozostanie aktywna przez kilka dni. Mimo to nie musisz się wylogować.