nagroda jungheinrich dla dostawców

Nagroda Jungheinrich dla Blickle

23 kwietnia 2015 firma Jungheinrich AG przyznała nagrody dla dostawców za rok 2014. Firma Blickle Räder+Rollen otrzymała od zakładu w Moosburgu nagrodę dla Najlepszego Dostawcy 2014 w kategorii "Tworzywa sztuczne, koła, łożyska, części standardowe i opony"

W okresie od stycznia do grudnia 2014 r. firma Jungheinrich oceniała jakość i efektywność usług swoich poddostawców. Blickle przekonała jury niezawodnością i niezmiennie wysokim poziomem jakości realizowanych dostaw. Członek zarządu Reinhold Blickle osobiście odebrał nagrodę w Lüneburgu. W krótkim przemówieniu podziękował za to wyróżnienie i zwrócił szczególną uwagę na zaangażowanie pracowników Blickle, którzy „przyczynili się do uzyskania tego wyniku“. To dzięki ich operatywności udało się nam zostać „najlepszym dostawcą spośród tysięcy innych“.

Firma Jungheinrich zatrudnia ponad 10 000 pracowników, a skonsolidowany obrót całego koncernu wynosi ponad dwa miliardy euro. Jungheinrich jest wiodącym oferentem w branży logistyki wewnątrzzakładowej na rynkach międzynarodowych, znanym przede wszystkim ze swoich znakomitych wózków przemysłowych. Poza centralną siedzibą koncernu w Hamburgu Jungheinrich posiada w Niemczech jeszcze sześć innych zakładów produkcyjnych. Już w 2013 roku firma Blickle otrzymała od zakładu firmy Jungheinrich w Landsbergu nagrodę za efektywność w realizacji dostaw.