LogiMat2014

Blickle Räder+Rollen na targach LogiMAT 2014

Firma Blickle Räder+Rollen prezentowała swoje produkty w dniach od 25 do 27 lutego 2014 r. na 12. edycji międzynarodowych targów Dystrybucji, Transportu Materiałów i Przepływu Informacji LogiMAT w Stuttgarcie.

Targi, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, odnotowały w roku 2014 wzrost liczby wystawców o dziesięć procent i przeżyły prawdziwy szturm odwiedzających. Również firma Blickle powitała w 2014 roku więcej gości na swoim stoisku targowym.

Na stoisku targowym o powierzchni ponad 80 metrów kwadratowych znalazł się cały przekrój bogatej oferty kół i zestawów kołowych. Po raz pierwszy zaprezentowano "na żywo" nową serię zestawów kołowych poziomujących HRLK oraz bezprzewodowe koło napędowe ze zintegrowanym silnikiem i baterią EZBS.
Nowa seria zestawów kołowych poziomujących HRLK przekonała gości targowych najwyższym komfortem obsługi, a jednocześnie kompaktową budową i stabilnością.

To jeszcze nie wszystko. Spośród osób, które wzięły udział w loterii i odpowiedziały prawidłowo na pytania dotyczące nowej serii zestawów kołowych poziomujących, rozlosowano 10 talonów na paliwo każdy o wartości 50 euro. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w ciągu najbliższych dni.

Firma Blickle będzie miała swoje stoisko również na targach CeMAT w Hanowerze, które odbędą się w maju.