Targi-Cemat2014_blickle

Blickle prezentuje na targach CeMAT innowacyjne bieżniki z poliuretanu

W dniach 19 - 23 maja firma Blickle uczestniczyła w największych na świecie targach logistyki wewnętrznej CeMAT w Hanowerze, podkreślając swoją rolę ważnego poddostawcy w tej branży.

Na stoisku targowym o powierzchni niemal 100 metrów kwadratowych zaprezentowano branżowym gościom targowym przekrój z ponad 30 000 artykułów bogatego portfolio, w tym innowacyjne bieżniki z poliuretanu Besthane® i Besthane® Soft.
Opór toczenia w kołach Blickle serii Besthane® i Besthane® Soft jest mniejszy nawet o 30 procent w porównaniu do tradycyjnych bieżników z poliuretanu – można było się o tym przekonać na żywo na stoisku targowym, na którym firma zainstalowała własnej konstrukcji urządzenie do pomiaru oporu toczenia. Takie właściwości bieżnika mogą mieć decydującą zaletę przy zastosowaniu w systemach transportu oraz klasycznych urządzeniach transportowych i wózkach przemysłowych.

Tak, jak targi CeMAT cieszyły się ogólnie dużym zainteresowaniem, tak i firma Blickle nie mogła narzekać na brak gości z wielu różnych krajów i ma nadzieję na kolejne spotkanie w 2016 roku.