Przemysłowe zestawy kołowe Blickle

Firma Blickle Räder+Rollen z siedzibą w Rosenfeld w Szwabii specjalizuje się w przemysłowych zestawach kołowych i oferuje szeroki asortyment zestawów kołowych skrętnych i zestawów kołowych stałych.  Standardowa oferta produktów obejmuje ponad 30 000 różnych kół i zestawów kołowych w zakresie nośności od 20 kg do 50 000 kg do różnych zastosowań niemal we wszystkich branżach.  Oprócz zestawów kołowych aparaturowych, do urządzeń transportowych i do dużych obciążeń Blickle produkuje również specjalne przemysłowe zestawy kołowe z tworzywa sztucznego i ze stali nierdzewnej. W zależności od zastosowania zestawy kołowe są dostępne z różnymi systemami mocowania, takimi jak mocowanie na płytę, otwór centralny, trzpień gwintowany lub trzpień wstawiany.

Wszystkie przemysłowe zestawy kołowe Blickle są produkowane w Niemczech według najwyższych standardów jakości. Oprócz wersji standardowych producent kół i zestawów kołowych jest w stanie dostarczać przemysłowe zestawy kołowe w wersji specjalnej zgodnie z wymaganiami Klientów.

Kompletne zestawienie dostarczanych zestawów kołowych znajduje się w Ofercie produktów Blickle. Alternatywnie można wyszukać odpowiednie koła i zestawy kołowe w komfortowy sposób za pomocą Konfiguratora produktów.