Koła Blickle z pełnej gumy

Koła z pełnej gumy znajdują zastosowanie w wielu różnych urządzeniach, stosowanych w pomieszczeniach i na zewnątrz. Są to na przykład urządzenia transportowe służące do intralogistyki, maszyny, systemy transportu, pojemniki na odpady.

Koła Blickle z pełnej gumy są uniwersalne, tłumią wibracje, nie niszczą podłoża i są odporne na wiele substancji agresywnych.

Firma Blickle opracowała paletę produktów najwyższej jakości dostosowanych do najróżniejszych celów zastosowania. Oferta obejmuje zarówno niedrogie koła ze standardowej pełnej gumy, jak i z bieżnikami z najwyższej jakości elastycznej pełnej gumy. Tego typu koła nadają się do dużych obciążeń i mają szczególnie niewielki opór toczenia.  Blickle oferuje koła z pełnej gumy z bieżnikiem o różnym stopniu twardości, zarówno w jednoskładnikowej, jak i wieloskładnikowej wersji wykonania.  Oprócz kół z pełnej gumy w kolorze czarnym oferta obejmuje także specjalne niebrudzące wersje w kolorze szarym, niebieskim lub naturalnym. Dopełnieniem oferty są koła wykonane z antystatycznej i elektrycznie przewodzącej gumy.  Do wyboru są koła z pełnej gumy wyposażone w łożysko ślizgowe, łożysko igiełkowe lub łożysko kulkowe.

W ofercie znajdują się następujące grupy kół Blickle z pełnej gumy:

Koła ze standardowej pełnej gumy

Koła z dwuskładnikowej pełnej gumy

Koła z elastycznej pełnej gumy