Globalny zasięg

Koła i zestawy kołowe Blickle na całym świecie

Dzięki globalnej sieci dystrybucji produkty Blickle Made in Germany są dostępne wszędzie tam, gdzie szukają ich nasi Klienci. Nasi profesjonalni konsultanci z 18 spółek dystrybucyjnych w Europie, Ameryce, Azji i Australia oraz z przedstawicielstw w 120 krajach są w stałym kontakcie z Klientami, dbając o ich należytą obsługę. 

Informacje o produktach i usługach Blickle są dostępne w Internecie w 28 językach. Przydatne informacje o kołach i zestawach kołowych można też znaleźć w katalogu Blickle, wydanym obecnie w 21 wersjach językowych.


Dzięki dobrze zorganizowanym magazynom i zsieciowaniu baz danych naszych wszystkich lokalizacji realizujemy zamówienia w bardzo krótkim czasie.  Natomiast dzięki sprawnej logistyce produkty Blickle szybko docierają na miejsce przeznaczenia. Blickle jest niezawodnym partnerem – na całym świecie.
                                    
Spółki dystrybucyjne Blickle mają swoje siedziby w poniższych krajach. Jeżeli na liście nie ma Twojego kraju, w zakładce Wyszukiwanie osób kontaktowych za granicą znajdziesz przedstawicielstwo Blickle odpowiedzialne za obsługę Klientów w danym kraju.